O nás

3

Termo Tisk – reklamní agentura a tiskárna

Firma Termo Tisk s.r.o. byla založena v roce 1994 jako specializovaná tiskárna termografických vizitek. Díky široké nabídce nových technologií a vysoké kvalitě služeb se Termo Tisk rychle rozrostl z malé, specializované firmy do unikátní, všestranně zaměřené agentury.

Přednosti Termo Tisku

Na rozdíl od jiných reklamích agentur máme vlastní tiskárnu a proto klientům poskytujeme prvotřídní servis v podobě zkrácených dodacích lhůtspeciálních cenrozvozu zakázek a výběru nejvhodnějších technologií.

 Termo Tisk si na českém trhu rychle vybudoval pevnou pozici a postupným rozšiřováním nabídky dokázal přitáhnout i takové značky, jako jsou Bosch, Nike či Motorola. V současné době patří mezi naše spokojené zákazníky několik tisíc malých i velkých firem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.


Termografické vizitky

Specialitou naší tiskárny je termografie. Ačkoli tiskneme i klasickou technologií, termografické vizitky jsou velmi populární a tvoří více než 80 % produkce vizitek. Důvodem této popularity je nejen jejich atraktivní a profesionální vzhled, ale i fakt, že upoutají svým neobvyklým „plastickým“ tiskem. Navíc jsou požadovány firemními grafickými manuály mnoha zahraničních firem. Za termografický tisk neúčtujeme přirážku a ceny jsou stejné jako u běžného ofsetového tisku.

Vedle vizitek nabízíme i ucelený sortiment ostatních tiskovin – tisk letáků, brožur, kalendářů, tisk novoročenek a ostatních plnobarevných materiálů – včetně knihařských prací.


Historie a rozšiřování firmy Termo Tisk

V roce 1995 jsme výrobu rozšířili o plotr na vyřezávání samolepicích fólií. Jedná se o nejběžnější technologii pro výrobu firemních štítů, reklamních nápisů na automobily, polepování výloh a podobně.

V roce 1996 jsme odkoupili zavedenou firmu World Colours a tím nám do výrobní kolekce přibyla další technologie – sítotisk. Touto osvědčenou metodou provádíme potisk triček, samolepek, pracovních oděvů, čepic, deštníků, mikin, bund, zástěr a dalších textilií v jedno- i vícebarevném provedení. S ohledem na růst objemu zakázek jsme v roce 2004 jako jedna z mála firem v České republice zakoupili automatickou karuselovou tiskárnu.

Novinkou roku 2000 bylo v Termo Tisku poloautomatické zařízení firmy Trodat na výrobu samobarvicích razítek. Tato služba byla zákazníky příznivě přivítána a o úspěšnosti TERMO TISKu v této oblasti svědčí také fakt, že jsme se během jednoho roku stali třetími největšími výrobci razítek Trodat v České republice.

Mezi naše další technologie patří tamponový tisk, který používáme na potisk propagačních předmětů, digitální tisk na výrobu malých nákladů plnobarevných tiskovin a stříkací plotr na výrobu velkoplošných tisků.

Pro uspokojení potřeb růstu firmy jsme na jaře roku 2005 začali přístavbu našeho objektu a rozšířili dílny a kanceláře o dalších 700 metrů čtverečních. V těchto prostorách jsme umístili naše grafické studio a plotr na velkoformátový tisk.

Poskytujeme kompletní servis, což ocení jak začínající, tak i velké zavedené firmy. 
Věříme, že šíře nabízených služeb, příznivé ceny a krátké dodací lhůty uspokojí i vás.

Rádi vás přivítáme v naší provozovně a zodpovíme všechny vaše případné dotazy.

 

 

 ++