Potisk textilu

POTISK TEXTILU

Textil, který u nás zakoupíte, můžete nechat i potisknout. Pro kalkulaci tisku stačí, když nám na e-mail zašlete tyto informace: 

  • počet kusů
  • typ textilu (bavlna, polyester, směsový) / reklamní předmět, na který chcete tisknout a jeho barva
  • obrázek / motiv / logo
  • rozměry tisku

 Na základě těchto informací vám doporučíme nejvhodnější metodu tisku, cenu a termín dodání. 

Obecně lze říci, že pro reklamní potisk textilu o objemu 1 - 30 kusů je nejvhodnější digitální tisk nebo nažehlovací folienad 30 kusů sítotisk nebo transferový tisk. Samozřejmě ještě záleží na potiskávaném materiálu.

 

 
 
digitisk
 
Digitální tisk

Digitální tisk oceníte, pakliže chcete tisknout náročné obrázky, loga či fotografie v malém množství, tj. 1 - 30 ks a také, pokud na realizaci pospícháte. Další výhodou digitálního tisku je to, že dokáže tisknout plné spektrum barev a také barevné přechody. 

 
 
sito
 
Sítotisk

Sítotisk je nejtrvanlivější a nejkvalitnější metoda potisku textilních materiálů. Vyplatí se zejména při tisku nad 30 kusů, které se tisknou jednou nebo dvěma barvami. Každá barva se při sítotisku tiskne zvlášť, proto jsou plnobarevnější obrázky komplikovanější na výrobu a také nákladnější. 

 
 
Bez názvu-1
 
Transferová folie

Transferový tisk využijete při náročných grafických motivech. Je kvalitní, trvanlivý a je možné jej použít i při menším odběru do 30 ks. Tisk je následně zažehlený a zatavený do vláken textílie.

 
 
Bez názvu-2
 
Flock

Flock je ideální pro sametově hebké potisky, které snesou vysokou zátěž. Ideální pro označení týmových dresů apod. Díky hustotě vlákna vznikne opticky hodnotný dojem. Výborně drží na bavlně, přírodních látkách i směsových materiálech.

Bez názvu-3
 
Sublimační tisk

Sublimace vyřeší problém tisku na umělá vlákna, polyester či jeho směsi. Neomezená tisková plocha, neomezené barevné spektrum, vysoká stálost, velká odolnost proti vysokým teplotám. Potisk není na povrchu cítit, je zapuštěn do vlákna.

Bez názvu-4
 
Výšivka

Výšivka je alternativou pro textilie, kde chcete, aby aplikace zvláště vynikla. Vyjímá se skvěle na mikinách, ale také na kšiltovkách, batozích apod. Výšivka vyniká vysokou životností a stálobarevností. Pro plastický dojem se můžete rozhodnout pro 3D výšivku.